В чому різниця SEO та PPC?
SEO (Search Engine Optimization) – це доопрацювання сайту за допомогою ключових слів, посилань, покращення зовнішнього вигляду, зручності користування сайтом та великої кількості інших факторів з метою підвищення сайту в пошуковій видачі.
PPC (pay per click) – це такий тип реклами при якому Ви сплачуєте за кожен клік на посилання.
Підвищте видимість вашого бізнесу:
SEO-рішення для росту!
Що краще SEO чи PPC?
Ви хочете рекламу тут і зараз? В такому випадку PPC підійде саме для Вас. Ви розмістили контекстну рекламу і спокійно сплачуєте за кожен перехід на Ваш сайт. Ви отримуєте трафік поки готові платити гроші. Щойно Ви припиняєте інвестувати, кількість клієнтів одразу падає.
Ваша головна мета – створити репутацію та ім’я бренду? В такому випадку SEO-просування – це ваше рішення. Для того, щоб сайт зайняв лідируючі позиції в пошуковій системі, він повинен бути якісним, надавати цікаву і корисну інформацію та викликати довіру у людей. Виходячи з цього, ймовірність побачити поганий сайт в органічній видачі досить низька.
Що ефективніше для просування бізнесу SEO або PPC?
У 21-му столітті майже всі люди користуються пошуковими системами. Шукають інформацію, купують. Згадайте останній раз коли Ви звертались до Google з метою щось придбати. Ви вбили в пошукове поле свій запит, перед Вашими очима з’явилось декілька посилань на онлайн-магазини. Чи часто Ви натискаєте на посилання поряд з яким написано слово “реклама”? Скажу чесно, Я користуюсь пошуковою системою кожен день протягом багатьох років, але натискав на подібні посилання лише двічі (тільки в тих ситуаціях коли був впевнений, що сайт на який Я переходжу якісний). Коли Я не знав що таке маркетинг і що це є одним з методів контекстної реклами, Я на підсвідомому рівні завжди пропускав посилання з припискою “реклама” та переходив на перші сайти без цих слів. Мабуть, декілька разів перейшовши за подібними посиланнями та потрапивши на неякісні сайти, в моїй голові спрацювала програма, що такі сайти автоматично сприймаються мною як погані. Але коли Я бачив сайти після блоку контекстної реклами, та ще й з якісним сніпетом (текст, який Ви бачите під посиланням на сайт), рука сама тягнеться перейти саме за цим посиланням. А якщо перейшовши на сайт перед оком стає гарна картинка з правильною текстурою, та ще й текст привертає увагу… Такий сайт – насолода для будь-якого користувача.
Тож, що ефективніше SEO або PPC вирішувати Вам. А моя думка з цього приводу наведена вище.
Що вигідніше SEO або PPC?
Відповідь на це питання залежить від Вашої мети. Як все було сказано в цій статті, для нетерплячих більше підійде PPC. З цим видом маркетингу можна отримати замовлення вже на наступний день. Якщо Ви хочете побудувати бізнес, який буде приносити Вам дохід протягом багатьох років, тоді Вам краще підійде SEO. На довгій дистанції SEO показує себе набагато ефективніше. Воно працює як сніжний ком, з кожним тижнем, місяцем, роком впізнаваність бренду буде зростати, а разом із нею й кількість трафіку. Але, якщо бути справедливим, тоді для дійсно гідного бренду потрібно застосувати трискеліон (баланс трьох частин) з SEO, PPC та приправити SMM, бо маркетинг не просто так складається саме з цих трьох основних пунктів.
Що краще SEO або PPC сказати неможливо, вони просто підходять для різних цілей. А який з цих методів просування сайту обрати саме Вам, залежить від Вашого особистого бажання.
Якщо хочете дізнатись детальніше саме про SEO переходьте за посиланням та читайте цікаву статтю стосовно цього!
Підвищте видимість вашого бізнесу:
SEO-рішення для росту!
Вам також може сподобатися
Що таке юзабіліті тестування та який вид краще обрати
Юзабіліті тестування - це методологія, яка використовується для оцінки зручності використання веб-сайту та покращення користувацького досвіду. Це процес...
Типові помилки SEO просування і способи їх виправлення
SEO помилки можуть негативно вплинути на успішність сайту та рівень конверсії. Необхідно ознайомитись з найбільш розповсюдженими
Як використовувати візуальний контент для залучення аудиторії?
Уявімо ситуацію: ви створили сайт, наповнили його інформативним і цікавим текстом, однак, стратегія залучення споживача тільки текстом більше не працює, крім того,...